Masaż przeciwbólowy z dojazdem w Białymstoku i Korycinie

Przeciwbólowy masaż leczniczy z dojazdem – Białystok i okolice

Coraz więcej osób nie może poradzić sobie z dolegliwościami bólowymi. Same ćwiczenia często są niewystarczające. Dlatego też oferuję swoje usługi profesjonalnego masażu leczniczego, zwanego również klasycznym. Należyta technika pozwala osiągnąć efekt przeciwbólowy, a wykonywana według planu daje trwały rezultat w postaci zniesienia nieprzyjemnych dolegliwości. Masaż leczniczy jest przewidziany dla osób będących w trakcie rehabilitacji lub chcących uporać się z bólem kręgosłupa, mięśni i stawów. Doskonałą zaletą usług oferowanych przeze mnie jest to, że moi klienci mogą zapomnieć o problemach z dojazdem – sama docieram do ich domów i tam przeprowadzam lecznicze masaże przeciwbólowe. Dlatego też niezależnie od tego, czy mieszkasz w Białymstoku, czy w małej miejscowości jak Korycin, Jurowce bądź Knyszyn – dojazd nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

Dla kogo jest masaż klasyczny?

Wskazania do leczniczego masażu przeciwbólowego mogą być różne. Szczególnie jest on polecany w przypadku urazów ortopedycznych wraz z równocześnie stosowaną fizjoterapią. Ten rodzaj masażu znajduje zastosowanie zwłaszcza podczas leczenia:

  • naderwanych ścięgien,
  • niedowładów i porażeń,
  • deformacji kręgosłupa,
  • intensywnych ćwiczeń.

Pomimo leczniczego działania masażu klasycznego istnieją również przeciwwskazania do jego stosowania. Nie jest to zabieg polecany:

  • kobietom w ciąży lub podczas menstruacji,
  • osobom z nadciśnieniem,
  • chorym z podwyższoną temperaturą ciała,
  • osobom z żylakami,
  • tym, u których zdiagnozowano stany zapalne organizmu.

Z troski o wygodę i komfort moich klientów umawiam się na wizytę domową. Jest to szczególnie ważne w przypadku masażu przeciwbólowego, ponieważ wiele osób mogłoby mieć problemy z dojazdem do placówki realizującej takie usługi, właśnie ze względu na dolegliwości. Moja oferta jest również atrakcyjna dla osób nieposiadających środków transportu, co pozwala na zwiększenie możliwości leczenia klientów z objawami bólu kręgosłupa.

Zalety masażu leczniczego

Przede wszystkim takie zabiegi mają na celu działanie przeciwbólowe, wzmocnienie układu krwionośnego, a więc poprawę ukrwienia całego organizmu oraz odżywienia tkanek. Masaż klasyczny wykazuje również działanie relaksacyjne. Koi nerwy oraz odpręża całe ciało. Leczniczy masaż pomaga znieść nawet dokuczliwy ból pojawiający się w przebiegu choroby reumatycznej czy w związku z wykonywaniem powtarzalnych czynności, np. w ramach pracy zawodowej.

leczniczy2-1

Techniki masażu przeciwbólowego

Podczas zabiegu najczęściej wykonuje się głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, wyciskanie, oklepywanie, ruchy bierne itd. Pobudzona tkanka po czasie zaczyna zmniejszać napięcie mięśni. Warto wspomnieć, że masaż klasyczny może swoim zakresem objąć zarówno całe ciało, jak i poszczególne jego części, czyli – grzbiet, kończyny górne, kończyny dolne. Dzięki temu można idealnie dopasować masaż do potrzeb klienta.

Warto dodać, że masaż może też znacznie pomóc ludziom o obniżonym nastroju, ponieważ odprężenie ciała wpływa także na umysł. Z tego powodu wielu specjalistów poleca stosowanie masażów nawet w przypadku depresji, bezsenności itd.

Leczniczy masaż przeciwbólowy, który wykonuję na terenie Podlasia – z dojazdem do wskazanej przez klienta miejscowości, jest przeprowadzany w pełni profesjonalnie. Stosuję wyłącznie testowane, specjalistyczne olejki o przyjemnym aromacie i kojącym działaniu dla skóry. Jesteś zainteresowany? W takim razie serdecznie zapraszam do kontaktu – postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania i ustalić dogodny termin wizyty.