Masaż leczniczy w Białymstoku i okolicach

Oferuję profesjonalny masaż leczniczy (klasyczny) na terenie Białegostoku i okolic. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Masaż leczniczy jest przewidziany dla osób będących w trakcie rehabilitacji lub chcących uporać się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, mięśni i stawów.

Wskazania do masażu klasycznego mogą być różne. Szczególnie jest polecany w przypadku obrażeń ortopedycznych obok fizjoterapii; naderwanych ścięgien, niedowładów i porażeń, deformacji kręgosłupa, intensywnych ćwiczeń. Nie jest to natomiast zabieg polecany dla kobiet w ciąży lub podczas menstruacji, osób mających nadciśnienie, podwyższoną temperaturę ciała, żylaki i stany zapalne.

Masaże lecznicze (Białystok) są wykonywane w domach klientów. Z troski o wygodę i komfort umawiam się na zabiegi nie w salonie. Lata doświadczenia pozwoliły mi odkryć, że własne lokum jest najbardziej komfortowym miejscem dla klientów, dzięki czemu to właśnie tam masaż wydaje się być najbardziej efektywny. Przy tym wszystkim nie jest konieczne tracenie czasu na dojazd do placówki.

Jakie zalety ma oferowany przeze mnie masaż leczniczy?

Przede wszystkim takie zabiegi mają na celu działanie przeciwbólowe, odżywienie tkanki, polepszenie pracy układu krwionośnego, a więc poprawienie ukrwienia całego organizmu. Masaż klasyczny ma również działanie relaksacyjne. Koi nerwy i odpręża całe ciało. Każda przemęczona osoba powinna przekonać się, jak skutecznie pomóc może masaż leczniczy. Ta technika pozwala też przynieść ulgę osobom o dolegliwościach reumatycznych.

Techniki masażu

Podczas zabiegu najczęściej wykonuje się głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, wyciskanie, oklepywanie, ruchy bierne itd. Pobudzona tkanka po czasie zaczyna zmniejszać napięcie mięśni. Warto wspomnieć, że masaż klasyczny może swoim zakresem objąć zarówno całe ciało, jak poszczególne jego części, czyli – grzbiet, kończyny górne, kończyny dolne. Dzięki temu klient ma okazję idealnie dopasować masaż do swoich potrzeb.

Warto dodać, że masaż może też znacznie pomóc ludziom o obniżonym nastroju, ponieważ odprężenie ciała wpływa także na umysł. Z tego powodu wielu specjalistów poleca stosowanie masażów nawet w przypadku depresji, bezsenności itd.

Masaż leczniczy w Białymstoku i okolicach jest wykonywany z pomocą testowanych, profesjonalnych olejków o przyjemnym aromacie i kojącym działaniu dla skóry. Jesteś zainteresowany? W takim razie serdecznie zapraszam do kontaktu przez telefon lub formularz kontaktowy, postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania i ustalić dogodny termin wizyty.