Masaż relaksacyjny z dojazdem do klienta w Białymstoku i Korycinie

Masaż relaksacyjny z dojazdem – nie tylko w Białymstoku!

Zmęczenie pracą zawodową, codziennymi obowiązkami czy wyjątkowymi sytuacjami życiowymi… Nieważny jest powód – istotny jest fakt, że każdy potrzebuje czasem odpoczynku. W tym właśnie pomóc mogą oferowane przeze mnie usługi. Masaże relaksacyjne mają na celu odprężenie ciała oraz umysłu. Z tego właśnie powodu ta forma masażu jest polecana praktycznie każdemu. Można w ten sposób uspokoić myśli, odprężyć ciało, pozbyć się stresu, zmniejszyć napięcie mięśniowe i uspokoić układ nerwowy.

Dla kogo masaż relaksacyjny?

Na zabieg zapraszam przede wszystkim osoby, które są z różnych przyczyn przemęczone. Masaż relaksacyjny z dojazdem doskonale sprawdza się również w przypadku klientów zabieganych, którzy nie mają czasu dotrzeć do gabinetów masażu. Jest to więc doskonała opcja m.in. dla mam na pełen etat czy osób pracujących w domu, dla których taki zabieg to niezbędna dawka odpoczynku. Podczas jego trwania można się skutecznie „wyłączyć” i oderwać od gonitwy myśli, nie tracąc równocześnie cennych minut czy godzin na dojazdy. Warto wiedzieć, że masaż relaksacyjny jest procedurą dość łagodną w przebiegu i nie wiąże się z doświadczeniami bólowymi. Jego celem bowiem jest uspokojenie układu nerwowego. Prawdą jest też, że masaż relaksacyjny to doskonały sposób na radzenie sobie z przewlekłym stresem. Ciało reaguje na niego napięciem mięśniowym, który z czasem może przyczyniać się do dolegliwości bólowych. Aby temu zapobiec, warto postawić na relaksujący zabieg.

Idealny masaż relaksacyjny? To ten z dojazdem!

Jak często zrezygnowałeś z zabiegu, który miał Ci pomóc lepiej się poczuć, przez niedostatek czasu, dużą odległość do placówki leczniczej czy brak środka transportu? No właśnie, zbyt często! Przekonaj się, że wybierając moje usługi z dojazdem, wyłącznie zyskasz. Wykonywany przeze mnie masaż relaksacyjny pleców, z troski o komfort, odbywa się w domu klienta. Dojeżdżam samodzielnie do konkretnego lokalu. Działam na terenie Białegostoku oraz innych, nawet niewielkich miejscowości województwa podlaskiego, np. w Korycinie. Postaw na relaks, zadbaj o siebie i zgłoś się do mnie!

relax-1

Techniki masażu

Wykonując masaż relaksacyjny, stosuje się różne metody. To przede wszystkim głaskanie, klepanie, rozcieranie czy ugniatanie skóry. Odpowiednie ruchy przyczyniają się do zniesienia nadmiernego napięcia mięśniowego, pobudzają krążenie oraz uspokajają układ nerwowy. Warto wspomnieć, że taki masaż obejmuje całe ciało lub poszczególne jego części – wszystko zależy od wymagań klienta. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie – zrób krok w stronę lepszego samopoczucia!