Masaż relaksacyjny – Białystok i okolice

Oferuję najwyższej jakości masaż relaksacyjny. Białystok jest miejscem Twojego zamieszkania? Do skorzystania z zabiegu zapraszam wszystkich pobliskich mieszkańców. Posiadam odpowiednie doświadczenie i wiedzę, by klient był w stanie odpowiednio się odprężyć.

Masaże relaksacyjne mają na celu odprężenie ciała i umysłu klienta. Z tego właśnie powodu ta forma masażu jest polecana praktycznie każdemu człowiekowi. Za jego pomocą można uspokoić myśli, odprężyć ciało, pozbyć się stresu, zmniejszyć mięśniowo-nerwowe napięcia.

Na zabieg zapraszam przede wszystkim osoby przemęczone. Bardzo często na masaże relaksacyjne stawiają się klienci aktywni fizycznie, ale też ludzie po pracy pełnej stresu. Warto wiedzieć, że masaż relaksacyjny jest zabiegiem dość łagodnym i nie wiąże się z doświadczeniami bólowymi. Jego celem bowiem jest uspokojenie klienta.

Masaż relaksacyjny w Twoim domu

Wykonywany przeze mnie masaż relaksacyjny pleców, z troski o komfort, odbywa się w domu klienta. Dojeżdżam samodzielnie do konkretnego lokalu. Działam na terenie Białegostoku i okolic.

Nie da się zaprzeczać, że masaże relaksacyjne pomogą klientowi nie tylko wyjątkowo się odprężyć. Osoba masowana może liczyć na zmniejszenie odczuwania bólu, na przykład w trakcie rehabilitacji i po różnego rodzaju wypadkach. Masaż rehabilitacyjny (Białystok) może również wpłynąć na przyspieszenie metabolizmu, co spowoduje zmniejszenie się tkanki tłuszczowej. Nie można zapominać o zwiększonej wydolności układu krążenia, dzięki czemu klient nie będzie narażony na powstawanie zakrzepów. Ta technika masowania stymuluje też organizm do wydalania toksyn z organizmu.

Techniki masażu

Podczas masażu relaksacyjnego stosuje się różne techniki, takie jak głaskanie, rozcieranie, klepanie, ugniatanie itd. Warto wspomnieć, że taki masaż obejmuje całe ciało lub poszczególne jego części – wszystko zależy od wymagań klienta. Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie.